KONST / Litografier / Litografi 17423316
nr 1742 3316
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografi, Numrerad 6/100. Signerad i trycket. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:07:26
2.000 kr
2.400 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso