KONST / Litografier / Litografi 17423316

nr 1742 3316

Pablo Picasso

(1881-1973), Spanien

Litografi, Numrerad 6/100. Signerad i trycket. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm

Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:07:26

Pablo Picasso

Läs mer om Pablo Picasso